Stacks Image 178
Firma COLOP byla založena v roce 1980 v rakouském Welsu a od tohoto roku má výrazné postavení ve skupině předních světových výrobců moderních razítek.

Díky systému řízení kvality je výrobce COLOP již několik let držitelem certifikátu ISO 9001. V srpnu 2008 získali certifikát ISO 14001, což potvrzuje, že společnost COLOP má fungující a plně integrovaný systém ochrany životního prostředí. Tohoto cíle dosáhli díky auditu výrobních procesů a recyklace materiálů pro výrobu produktů řady  Green Line.
Stacks Image 179
Stacks Image 183
Historie SHINY (čti šajny) spadá do roku 1957, kdy byla společnost založena. Od svého počátku se soustřeďuje na vývoj a výrobu razítek. Zpočátku se jednalo především o pásková datová a číslovací nesamobarvící razítka.

Díky vysoké kvalitě produktů se značka SHINY stala populární v mnoha zemích. Postupně docházelo k rozšiřování sortimentu o samobarvící razítka a nové produkty dle požadavků zákazníků a vývoje trhu.

V současné době patří SHINY mezi předního producenta sortimentu razítek. Zastoupení má v 75 zemích a prodává své zboží do 108 zemí světa.

V rámci zkvalitnění všech pochodů ve firmě byla společnost v roce 2001 certifikována dle norem ČSN EN ISO 9001:2000.

Společnost se pravidelně účastní všech významných veletrhů z oboru po celém světě. Poměr nadstandardní kvality všech produktů a zajímavé ceny je hlavní doménou značky SHINY.

Umožňujeme Vám tak nakupovat za zajímavé ceny značkové produkty, které jsou zárukou kvality.

Každý rok je sortiment inovován a doplňován o nové výrobky dle požadavků zákazníků. Produktové portfolio je nyní tak široké, že si vybere opravdu každý. Sortiment byl také rozšířen o široký výběr speciálních razítkových barev (rychleschnoucí, na kovy, dřevo, apod.).
Stacks Image 182
Firma Trodat byla založena ve Vídni v Rakousku v roce 1912. V roce 1951 se firma přestěhovala do Welsu v Rakousku. Dnes je Trodat globálním lídrem na trhu podušek, razítek a strojů na označování výrobků.